Een parlementariėr in de Amerikaanse staat Texas heeft een wetsvoorstel
ingediend die het voor blinden mogelijk maakt om te gaan jagen. Edmund
Kuempel (redneck alert!) hoopt dat het in 2008 zover zal zijn. "Meer mensen krijgen
hierdoor de kans om lol te beleven aan de jacht en ik denk dat dat
geweldig is", zegt Kuempel. In Texas zal de wet vermoedelijk op weinig verzet stuiten. De jacht is
populair in deze staat. Volgens het voorstel moet een blinde jager
altijd vergezeld gaan van een jager met gezichtsvermogen. Blinden
zouden bij de jacht middelen mogen gaan gebruiken die nu nog verboden
zijn bij de jacht, zoals laserrichtapparatuur. Dus mocht je binnenkort in Texas terecht komen, pas dan op voor rondvliegende kogels!
Ja en blindgangers…...
ik hoorde op de radio gister dat in de VS een 4jarige geschorst was van school omdat hij bij een omhelzing de borst van een klasse-assistent had aangeraakt -> sexuele intimidatie.
ik kwam niet meer bij achter het stuur….zielig volk.
Ja en blindgangers…...
Piebe () (URL) - 12 December '06 - 11:25
BOOM!HKH (URL) - 12 December '06 - 11:32
Slimme mensen daar in Texas. Doet me denken aan een uitspraak van een voormalig Gouverneur van Texas over buitenlands taalonderwijs: “If English was good enough for Jesus, it’s good enough for the children of Texas!”freez - 12 December '06 - 12:38
och ja…helemaal van god los dat volk.ik hoorde op de radio gister dat in de VS een 4jarige geschorst was van school omdat hij bij een omhelzing de borst van een klasse-assistent had aangeraakt -> sexuele intimidatie.
ik kwam niet meer bij achter het stuur….zielig volk.
de burgemeester (URL) - 12 December '06 - 15:10
Zeg DB, wil je wel bijblijven achter je stuur? Anders rijd je zomaar een burger aan…..Piebe () (URL) - 12 December '06 - 16:08
Al die rare nieuwsberichten inderdaad.. Blinden en jagen.. Geef ze iets leukers te doen. En die schorsing van die 4-jarige. -Oude zeurpieten-stand aan- Ohoh, waar gaat het toch heen met de wereld. -Oude zeurpieten-stand uit-KatYo (URL) - 12 December '06 - 17:23
Volgens mij bestaat die wet al lang. Vraag maar Dick Cheneybeeobee (URL) - 12 December '06 - 21:27
hahaha good onede burgemeester (URL) - 13 December '06 - 09:33
