Mensen, ik trek het niet meer... Denk je eindelijk dè telefoon te hebben gevonden, komt LG (mooi spul he) met een 5 megapixel telefoon. Let op, het gaat hier om een telefoon, geen fototoestel. Deze KG920 biedt naast de 5 mpx camera, 4x optische zoom en autofocus, mp3 speler, 8MB geheugen, bluetooth en USB. Het schijnt dat Samsung binnenkort met een 10 mpx camera op de markt komt, maar dat terzijde.
Het schijnt ook dat de lenzen van deze toestellen niet al te best zijn. Kun je toch beter een (digitaal) fototoestel gebruiken.
Dat de N80 niet de telefoon was wist u natuurlijk al lang, we hadden je al op de N73/N93 gewezen. :D
Het schijnt ook dat de lenzen van deze toestellen niet al te best zijn. Kun je toch beter een (digitaal) fototoestel gebruiken.
Johan (URL) - 02 Augustus '06 - 12:24
Om mee te bellen bedoel je?Rick (URL) - 02 Augustus '06 - 12:50
oh dat was ik!de burgemeester - 02 Augustus '06 - 13:48
Die 10Mpx komt niet in europa uit en is vrij lomp. Heb ik gezien op de CeBIT. DIe LG heb ik in handen gehad. Veel te groot en onhandig. Wel vette foto’s, dat dan weer wel.Dat de N80 niet de telefoon was wist u natuurlijk al lang, we hadden je al op de N73/N93 gewezen. :D
de burgemeester - 02 Augustus '06 - 13:48
@Rick: bijvoorbeeldJohan (URL) - 02 Augustus '06 - 14:53
@DB: niet raar, dat lompe. Het fotorolletje moet er toch in passen?Wiro (URL) - 02 Augustus '06 - 16:34
hahahaha, ja je zou het bijna denken.de burgemeester - 02 Augustus '06 - 20:46
Duss toch de LG?HKH - 04 Augustus '06 - 11:53
