De horeca is vanaf 1 juli rookvrij, maar hier in Zuid Frankrijk merk je daar helemaal niets van. Men ploft er gewoon op los alsof er niets aan de hand is... op het terras welteverstaan, want aan de Côte d'Azur leef je buiten., wahaaa, gefopt. Alsof het de normaalste zaak van de wereld is werd me bij het inchecken op de camping gevraagd of ik gebruik wenste te maken van WiFi. Heerlijk volk die Fransen, het stond op mijn voorhoofd 'ik wil WiFi'. Misschien verklaart u mij voor gek, maar ik vind het heerlijk, terwijl junior ligt te ronken, nog even de mailboks te legen en u van een nieuwe post te voorzien. Het loopt inmiddels tegen elfen, terwijl ik in mijn korte broek voor de tent zit te tikken. De dikke Duitser naast ons parkeert zijn kleine Smart (pleonasme) naast zijn te grote 'wohnmobil'. De beste man is zo verschrikkelijk dik, dat ik me afvraag hoe zo'n Smart zijn gewicht houdt. De beste man is zo verschrikkelijk dik, dat hij zichzelf zijwaarts door de deur van zijn 'wohnmobil' moet wringen, anders moet ie buiten slapen. Hopelijk is Greenpeace niet aktief in de buurt van Saint Tropez, want ik vrees dat ze hem terug de zee intrekken.
hey hern kikkert, eerst een fijne vakantie vent.
Volgens mij straal je WiFi uit!
en die dikke duitser heeft die Smart (mag naam auto niet dragen) natuurlijk kado gekregen, hij was de bestuurder toen de Smart de elandtest moest ondergaan, zwaartepunt zat dan wel goed!!
have fun!
Fijne vakantie en de groeten aan de Duitser!
Toch…..fijne vakantie…en niet teveel achter die laptop hangen he
Anyway, de keizerin is aangekomen in Athene en nu op zoek naar Griekse Goden…
@ de keizerin, u weet toch Keizerin, dat waar zon is daar Kikker. Het Deense gaf weinig zon in de voorspelling, dus treedt de goedweergarantiewet in werking! Als je met Ajax thuiskomt, dan doe ik je wat, duidelijk!
hey hern kikkert, eerst een fijne vakantie vent.
Volgens mij straal je WiFi uit!
en die dikke duitser heeft die Smart (mag naam auto niet dragen) natuurlijk kado gekregen, hij was de bestuurder toen de Smart de elandtest moest ondergaan, zwaartepunt zat dan wel goed!!
have fun!
peter () - 03 Juli '08 - 00:42
Côte d’Azur? zo zo. Familia HKH zit over twee weken in d’n Dordogne en idd. ook wij hebben WaaiFaai. Alleen ben ik bang dat ik het nodige te verklaren heb om aldaar hard met mijn gewoontes door te gaan. Vakantie = vakantie. Veul plasair doar Herr Kikker!HKH (URL) - 03 Juli '08 - 08:46
Ah lekker hoor! En een goud gele rakker erbij? :)Fijne vakantie en de groeten aan de Duitser!
GJ (URL) - 03 Juli '08 - 10:38
Mooi is dat! En ik maar werken!Toch…..fijne vakantie…en niet teveel achter die laptop hangen he
Jenny (URL) - 04 Juli '08 - 11:10
dat klinkt allemaal verschrikkelijk kikker. Ben blij dat ik hier zit.de burgemeester (URL) - 04 Juli '08 - 17:06
La Douce France??? Ik dacht toch werkelijk dat u naar het deense zou aftrappen…Anyway, de keizerin is aangekomen in Athene en nu op zoek naar Griekse Goden…
de keizerin - 04 Juli '08 - 18:27
@DB, het is echt niet leuk hoor proest@ de keizerin, u weet toch Keizerin, dat waar zon is daar Kikker. Het Deense gaf weinig zon in de voorspelling, dus treedt de goedweergarantiewet in werking! Als je met Ajax thuiskomt, dan doe ik je wat, duidelijk!
Rick () (URL) - 04 Juli '08 - 23:09
Ik wens een zeer toeristische vakantiekaart!*ing* (URL) - 05 Juli '08 - 15:45
