Vrouwen die op 'foute' mannen vallen kunnen daar niets aan doen. Het lijkt erop dat dit de aard van het beestje is. Vaak klagen deze vrouwen over hun verworven 'foute' man. Zijn eigenschappen stroken niet met de verwachtingen. "Waarom val ik toch altijd op 'foute' mannen" is een veelgehoorde klaagzang. Foute mannen zijn trouwens ook 'echte' mannen en bij hen is de kans op gezond nageslacht beter. Misschien heeft onze lieve heer het zo bedoeld. De ultieme foute man is volgens velen James Bond. Hij is narcistisch, impulsief en van nature niet te vertrouwen. Niet bepaald relatiemateriaal, maar zo worden de foute mannen ook niet gezien door vrouwen. Deze heren zijn geschikt voor een kortstondige scharrel, maar niet voor altijd. En dat is weer goed nieuws voor 'goede' mannen: zij worden door vrouwen juist als uitermate geschikt geacht voor een langdurige relatie, maar niet als vader van haar kinderen. Goed, fout of stout, het wordt er niet gemakkelijker op mannen!
Autofabrikant Lancia heeft zichzelf in de problemen gebracht met een televisiespotje waarin het nieuwe model Delta wordt aangeprezen. In de 30 seconden durende commercial haalt acteur Richard Gere de auto naar - zo lijkt het - Tibet. In het spotje rijdt Richard Gere de auto van het beroemde Chinese Theater in Hollywood, bekend van de Oscar-uitreikingen, naar een dorp in Tibet. Daar maakt Gere samen met jonge Tibetaanse monniken een handafdruk in de sneeuw. Gere heeft meermalen het Chinese beleid rond Tibet bekritiseerd. Genoeg redenen voor de Chinesen woedend te worden en een officiële
verklaring van Fiat in de Chinese media. Jammer!
Spanje staat zondag in de finale van het EK voetbal tegenover Duitsland. Spanje speelde gisteren het Rusland van bondscoach Guus Hiddink weg: 3-0. Xavi Hernandez zette Spanje vijf minuten na rust op voorsprong, invaller Daniel Güiza maakte twintig minuten later de verdiende 2-0. David Silva was de maker van de 3-0. Spanje, Europees kampioen van 1964, stond in 1984 voor het laatst in de EK-finale. Destijds was Frankrijk sterker (2-0).
Op de vraag naar welk land vanavond zijn aandacht uitgaat in de halve finale tussen Spanje en Rusland zegt Cruijff: "Als ik naar voetbal kijk, kijk ik altijd naar twee ploegen tegelijk. Anders vind ik er weinig aan."
Maakt Rusland een serieuze kans op de titel? "Als je in de halve finale staat ben je altijd een serieuze titelkandidaat. Ofschoon je misschien ook kan zeggen dat je geluk hebt gehad. Zoals wel vaker van Hiddink gezegd wordt: Guus Geluk." "Maar je kan niet altijd maar geluk blijven hebben. Dan is er kennelijk toch een kwaliteit die je met je meedraagt. Want gemiddeld gezien heeft iedereen in zijn leven evenveel geluk. De één maakt er alleen beter gebruik van dan de ander. Dus wat is geluk dan nog? Dan is geluk alleen maar het vermogen om effectief te zijn", aldus Cruijff.
Duitsland, immer wieder, immer wieder, heeft als eerste land de finale van het EK voetbal bereikt. De ploeg van bondscoach Joachim Löw was in de halve finale met 3-2 te sterk voor Turkije. Lahm schoot in blessuretijd de winnende treffer binnen. De Duitsers gaan zondag in Wenen voor hun vierde Europese titel. De tegenstander komt donderdag uit het duel tussen Spanje en het Rusland. Het duel in Basel kende een spectaculair scoreverloop. Turkije kwam na twintig minuten op voorsprong via Ugur Boral. Schweinsteiger tekende even later voor de gelijkmaker. In de laatste tien minuten van de wedstrijd scoorden achtereenvolgens Klose, Sentürk en Lahm.
Vanavond spelen Turkijke en Duitsland de halve finale op het EK. De afgelopen weken werden we door de Turken 'getracteerd' op claxonerende auto's wanneer er een overwinning werd behaald. Vooral na de kwartfinale tegen Kroatië was het raak en terecht. Zelfs ik was blij voor de Turken. In de laatste minuut van de verlenging een doelpunt tegen krijgen en daarna zelf nog scoren is een spectakel van de eerste orde. De daaropvolgende strafschoppenreeks was voor de gebroken Kroaten een mission impossible. De Turken speelden met hun hart en dat zouden meer ploegen moeten doen! Maar het succes heeft een keerzijde. Voetbalsupporters die tijdens het EK massaal de straat opgaan om de overwinningen van het Turkse elftal te vieren is gênant, tenminste volgens Geert Wilders. Geert ergert zich namelijk groen en geel aan voetbalsupporters die met Turkse vlaggen door diverse steden rijden. "Halve steden hangen vol met Turkse vlaggen, het lijkt hier klein Turkije wel, een groot gebrek aan integratie" aldus Geert. Het lijkt me logisch dat er nationalistische gevoelens naarboven komen. Laat ze lekker hun gang gaan, vooral vanavond dacht ik zo!
Eigenlijk ben ik een grote bofkont. 's Morgens spring ik op mijn fiets en binnen tien minuten ben ik op het 'dagverblijf'. Om eerlijk te zijn zou de afstand best langer mogen zijn. Fietsen zit me in het bloed. Het is heerlijk om 's ochtends een flink stuk te fietsen. Nou hoor ik u roepen "dan maak je toch een omweg Kikker", maar dat gaat me te ver. Ik probeer me een voorstelling te maken, om iedere ochtend een half uur of langer de auto te moeten zitten om je werkplek te kunnen bereiken. Als je dan ook nog onnodig stil moet staan omdat het verkeer niet doorstroomt... je zou me weg kunnen dragen. Van één minuut wachten word ik al onrustig. Kan me dus goed voorstellen dat ongeveer een half miljoen Nederlanders overwegen een andere baan, dichter bij huis te zoeken vanwege het fileleed. De fileproblematiek zorgt voor veel onvrede onder werkenden. Tel daarbij op de hoge benzineprijs en de ingrediënten voor een flink protest zijn aanwezig... Betalen betalen, maar oplossingen homaar! De lange
reistijden met het openbaar vervoer laten we voor het gemak maar even buiten beschouwing.
Behalve de olieprijs per vat is ook de bierprijs per fust dit jaar door een magische grens heengegaan. Met een prijsstijging van bijna 5 euro per fust komt Hertog Jan nu uit
op 102,21 euro per 50 liter. Een goede tweede is Brand waar een fust
98,79 euro doet, op de derde plaats staat Gulpener met een prijs van
95,15 euro. De gemiddelde prijs van een fust komt ondanks deze 'toppers' uit
op 88,65 euro, nog altijd onder de 90 euro. De gemiddeld prijs is
daarmee in een jaar tijd 3,15 euro omhoog gegaan. (Bron: nu.nl)
Een 13-jarige Duitser is er in geslaagd om in de automaat van zijn oma een tocht van 800 kilometer af te leggen naar Parijs. De tiener, die zich naar eigen zeggen verveelde, deed in
totaal tien dagen over zijn avontuur. Jan-Ole uit het Oost-Friese Ostrhauderfehn wilde naar de Spaanse Costa Blanca, alwaar hij drie jaar had gewoond. Dat haalde hij echter niet
omdat hij kort voor Parijs de wagen met benzinemotor volgooide met
diesel. Een pompbediende waarschuwde de politie toen de wagen niet meer
startte. In zijn tocht naar Parijs deed de Duitser ook Amsterdam en Rotterdam aan. (Bron: Spits)
Een elftal met zoveel talent waar andere landen jaloers op zijn, presteert onder de maat. Eén wedstrijd slecht spelen en dan uitgerekend de kwartfinale. Ik heb een kater.
Over voetbal schrijven doe ik niet zo vaak, maar maak graag een uitzondering voor FC Twente. De Engelsman Steve McClaren wordt de nieuwe Trainer/Manager Technische Zaken van FC Twente. De Enschedese club en de 47-jarige McClaren kwamen een contract overeen voor de komende twee seizoenen. Erik ten Hag gaat McClaren assisteren. Steve McClaren: “Ik ben verheugd met de mogelijkheid die ik krijg om de nieuwe trainer van FC Twente te worden. Het viel me op vanaf de eerste ontmoeting met voorzitter Joop Munsterman en de mensen van de club dat ze erg behulpzaam en meewerkend waren. Het is een spannende tijd voor de club, ze zijn zeer succesvol geweest onder leiding van Fred Rutten en ik kan niet wachten om de spelers en technische staf te ontmoeten en te beginnen. Het is een grote uitdaging voor mij om met FC Twente in de Eredivisie en Champions League uit te komen en ik heb het idee dat we allemaal met een positief gevoel starten aan het seizoen.' (Bron: FC Twente)
Over voetbal schrijven doe ik niet zo vaak, maar maak graag een uitzondering voor 'die Mannschaft'. Van Duitsland heb je pas gewonnen, als ze met de bus de stad uit zijn, zei Youp van 't Hek ooit. Hoe slecht of verslagen Duitsers ook lijken, ze zijn altijd lastig te verslaan. Eigenlijk maakt het niet uit welke elf spelers het witte shirt van 'die Mannschaft' aantrekken, er staat altijd wel een ploeg om rekening mee te houden. De Duitsers zijn precies op tijd in topvorm. Na een matige groepsfase toonden onze oosterburen hun klasse. Portugal, waaraan ik hekel heb gekregen na het kaartenfestival op het WK 2006, werd met 3-2 verslagen... net goed, jankerds! Portugal kreeg geen moment de kans om 'swingend' de aanval te zoeken, zoals tegen Turkije en Tsjechië. Duitsland domineerde, speelde Oranje. Schade Portugal, alles ist vorbei!
Opnieuw is er een menselijke voet aangespoeld aan de westkust van Canada. Het is het zesde geval binnen elf maanden en het tweede binnen 48 uur. De voeten worden gevonden, al dan niet met een schoen aan. De politie er niet in geslaagd de herkomst van de losse menselijke voeten op te helderen. DNA-tests wezen geen verband uit met als vermist gemelde personen. Willen de personen die hun voet missen zich snel melden, en rap 'n beetje!
Gek op seks en u maakt zich zorgen over het milieu? Dan krijgt u van mij een aantal tips over hoe seks 'groener' kan. Wellicht denkt u bij seks niet meteen aan het milieu, maar toch kunt u hierin een rol spelen. Een prettige manier om milieubewust bezig te zijn, toch? Laten we eens beginnen om alle dildo's, vibrators, anale knikkers en de rest van de seks toys van FSC-gecertificeerd hout te maken, dat scheelt een hoop PVC rommel. Kinky biolingerie behoort tot de mogelijkheden, haal de breinaalden maar tevoorschijn. Kunstmatige middeltjes voor het betere glij- en geurwerk worden 'ab jetzt verboten'! Gooi er een fles rooie wijn tegenaan en het gaat vanzelf soepel! Samen douchen mag ook. Op die manier komt de bloedsomloop goed opgang en u hebt tegelijkertijd uw dagelijkse douchbeurt achter de kiezen. Niet langer dan een paar minuten, anders wordt het nadelig voor de stookkosten. Een veganistisch dieet biedt op de langere termijn een beter uithoudingsvermogen, het mes snijdt wederom aan twee kanten. Tenslotte hoef ik u natuurlijk niet te vertellen hoe sfeerverhogend kaarsen kunnen zijn. Greenpeace eat your heart out!
I wish I was little bit taller
I wish I was a baller
I wish I had a girl who looked good
I would call her
I wish I had a rabbit in a hat with a bat
and a 64' Impala
Van veel koffiedrinken ga je niet eerder dood. Sterker nog: er is mogelijk een beschermend effect. Koffiedrinkers overlijden niet eerder dan mensen die weinig of geen koffie drinken. Ook niet als zes koppen koffie per dag worden gedronken. Ben trouwens benieuwd wat er gebeurt bij dertig koppen per dag, maar dat terzijde. Mensen die veel eten en roken, drinken ook meer koffie. Veel koffiedrinken zou dus kunnen duiden op een minder gezondheidsbewuste leefstijl. Mijn koffieconsumptie ligt op ongeveer vijf bakken per dag, het liefst cappuccino. Geen suiker, geen melk met schuim...
Vandaag speelt Oranje tegen Frankrijk. De Duitse arbiter Herbert Fandel probeert de wedstrijd in goede banen te leiden en dat baart mij zorgen. De Duitsers hebben een tik gehad gisteravond en hebben er baat bij dat 'Angstgegner' Holland het lastig krijgt. Mocht het vanavond misgaan, dan ligt dat dus aan de scheids. Van het ene naar het andere Oranje. Premier Balkenende wil de cijfers wat het Koninklijk Huis precies kost niet loslaten. Hij denkt zeker tot Prinsjesdag nodig te hebben omdat er bij alle ministeries navraag gedaan moet
worden, en er ook archiefonderzoek nodig is. Sinds Bernhard is gestopt met roken, is de begroting van het Koninklijk Huis een rommeltje. Niemand weet hoeveel de overheid betaalt aan de Oranjes, en waaraan. Ik ben benieuwd wat de KNVB hierover te zeggen heeft. Er staat trouwens een filmpje van Herr Fandel op the internets... klikken trut.
De temperatuur was de afgelopen weken heerlijk. Om niet uit te drogen, moet je regelmatig water drinken! Veel mensen geloven dat circa acht glazen water per dag voor bijvoorbeeld gezondere huid
zorgt of een goed middel is dat helpt bij een dieet. Maar dat is natuurlijk onzin. Het is een fabeltje dat veel water drinken goed is voor de gezondheid. Het vormt eerder een gevaar, er zit namelijk kats veel kalk in. Er is dus geen enkel bewijs dat veel water drinken goed voor de mensch. Enkel voor bedrijven die graag hun mineraalwater willen verkopen. Het drinken van veel water is alleen maar goed tegen een kater.
Helemaal duidelijk, 'Brussel' vindt onze sms-tarieven te duur. De Europese Commissie wil dit jaar de prijs van een sms vanuit het buitenland naar huis vastleggen op maximaal 12 eurocent. Alle telecomaanbieders moeten worden aangespoord de sms-tarieven te verlagen. In Nederland zou de prijs alleen maar zijn gestegen in plaats van gedaald. 'Brussel' is van plan een website te lanceren waarop alle Europese providers en de prijzen voor hun buitenland-smsjes te vinden zijn. Staatssecretaris Frank Heemskerk van Economische Zaken gaat donderdag in de Europese ministerraad aandringen op lagere tarieven voor sms-en uit het buitenland. Ik zou Frank willen vragen ook te kijken naar de sms-tarieven voor het binnenland. Ik heb namelijk sterk de indruk dat mijn rekening onnodig hoog is. SMS-en zit me in het bloed moet u weten, maar tien cent voor een sms-bericht vind ik nogal fors. Mijn rekening bestaat voor driekwart uit sms-verkeer, dat kan lager!
In un ormai quasi storico incontro, la squadra nazionale olandese Lunedi sera presso i Campionati Europei per la prima volta in trenta anni l'Italia rapporti. La base del sensazionale trionfo (3-0) è stato collocato nella prima metà, dove il campione del mondo è stato rotto giochi.
Het was een heerlijke middag in het park. Kunst, muziek, eten, wijntjes en een fijn gezelschap. De koperen ploert deed zijn werk, de wind bracht op de juiste momenten verkoeling. Wat is er nou lekkerder dan op een kleedje, in het zonnetje genieten van de dag. Een kolonne mieren meenden echter roet in het water te moeten gooien. Ik wil niet zitten muggenneuken over die kleine beestjes, maar ze zijn irritant. Het is bekend dat mieren lopend grote afstanden kunnen afleggen en dat lieten ze dan ook niet na. Met hun grote kaken werden de etensresten vermalen tot niets. Een leger soldaten ging het gevecht aan gaan met achtergebleven schaamluizen in mijn linker broekspijp.
Just a perfect day, drink Sangria in the park.
And then later, when it gets dark, we go home.
Just a perfect day, feed animals in the zoo.
Then later, a movie, too and then home.
Check it, let's go
Young Hove y'all know when the flow is loco
Young B and the R-O-C, uh oh
Old' G, big homier, the one and only
Stick bony, but the pocket is fat like Tony, Soprano
The ROC handle like Van Axel
I shake phones man, You can't get next to
The genuine article I go I do not sing though
I sling though, If anything I bling yo
a star like Ringo, roll like
Crazy bring ya whole set
Eenmaal getrouwd, dan moet je zo ongeveer alles samen doen. Een regel overigens waar vooral vrouwen dol op zijn. Niets is zo slecht voor een relatie als sleur en gewenning, en die sluipt erin voor je het weet als je elkaar 24/7 ziet. Hoe minder je elkaar ziet, hoe beter het huwelijk. Wedden dat het aantal echtscheidingen meteen omlaag knalt als echtgenoten elkaar minder vaak zien? Mensen zitten teveel bij elkaar op de lip tegenwoordig, dat moet veranderen. De Britse adel heeft al eeuwen de gewoonte om aparte slaapvertrekken aan te houden voor partners. Slaapkamertje delen is een onzinnige conventie die alleen is veroorzaakt door de kleine behuizing uit vroegere tijden. Het staat nergens geschreven hoor, dat als je samenwoont ook maar altijd samen moet slapen.
Een goede nachtrust is natuurlijk ook belangrijk voor een goede relatie. Partners die dekens afpakken, snurken, tandenknarsen of 's nachts om de haverklap moeten plassen, zijn killing. We gaan vanaf vandaag nieuwbouwhuizen bouwen, met een aparte slaapkamer voor meneer en mevrouw, basta! Ik denk dat apart slapen niet alleen veel beter is voor de nachtrust, het is ook ontzettend romantisch. Want wat is er spannender dan elke nacht af te wachten of je de deur hoort, en je zelf kunt beslissen of je slaapt of niet.
Na het eerdere uitwijken naar Emmen heeft FC Twente voor de voorronde van de Champions League onderdak gevonden in Arnhem. De uitbreiding van de Grolsch Veste maakt het onmogelijk in augustus de tegenstander in de voorronde van de Champions League in het schilderachtige Enschede te ontvangen. Voorzitter Joop Munsterman heeft begrip voor de teleurstelling van de supporters. 'Wij hadden als club natuurlijk ook het liefst deze wedstrijd in de vernieuwde Grolsch Veste gehad. Helaas
is dat niet mogelijk. We zijn blij dat we in Arnhem een stad hebben gevonden die ons de mogelijkheid biedt deze wedstrijd in het Gelredome af te werken.'
Het geloof en homoseksualiteit. Die twee thema's maken de nieuwste Centraal Beheer-commercial die 24 september op de buis gaat waarschijnlijk tot de meest controversiële ooit. De commercial zou eind vorig jaar zijn afgekeurd omdat 'Apeldoorn' hem zelf te controversieel achtte. Sinds de spot op YouTube was gepleurd, was het meteen een kijkcijferhit op 'the internets'. Niet alleen op YouTube, maar ook op talloze homowebsites wordt het filmpje veelvuldig gedownload. Omdat ik de beroerdste niet ben en hem erg leuk vind...
Zwangere vrouwen die weinig eten of die het ontbijt overslaan rondom
de periode van conceptie hebben meer kans op een meisje. Het geslacht van een baby hangt dus amen met wat de moeder eet. Als een vrouw het ontbijt overslaat, daalt de bloedsuikerspiegel
en kan het lichaam dat interpreteren als voedselschaarste. Als een moeder dus genoeg eten voorhanden heeft, zou ze zomaar een zoon kunnen krijgen. Jongens zorgen meestal voor meer nageslacht dan meisjes. Maar in onzekere tijden is het veiliger om een meisje te krijgen. Waarom ik dit post? Vraag het me niet, maar een goed ontbijt is gewoon belangrijk.